ورود اعضا                                 

English

شنبه 30/4/1397 اقتصاد مقاومتی، اقدام و عمل

 فهرست اطلاعات مرتبط    
   
 آمار بازدید کنندگان    

تعداد کل بازدیدها: 34963
بازدیدهای امروز: 24

   
      

با توجه به تعدد جايگاه هاي اينترنتي ايجاد شده بصورت موقت جهت برگزاري همايش هاي ملي و استاني در دستگاه هاي اجرايي استان و تحميل هزينه مالي درطراحي و راه اندازي جايگاه اينترنتي همايش ها ، اين دفتر برآن شدكه با طراحي و پياده سازي سامانه ي يكپارچه ي همايش هاي استان اين امكان را براي دستگاه هاي اجرايي استان فراهم نمايد كه هر سازمان يك صفحه ي مخصوص به خود را جهت ايجاد جايگاه اينترنتي همايش در دست برگزاري با قابليت هاي زير داشته باشد.

 

v ايجاد همايش و page مخصوص به همايش در پرتال خدمات الكترونيك استان

v طراحي بنر همايش و استفاده در صفحه ي مخصوص همايش

v اطلاع رساني در خصوص نام و موضوع همايش، زمينه هاي متناسب با مقالات قابل ارسال به همايش، تاريخ آغاز و پايان همايش، مهلت ارسال مقالات، تاريخ اعلام نتايج داوري و . . .

v ثبت نام متقاضي و امكان ارسال الكترونيكي مقالات و چكيده براساس فرمت تعيين شده در پرتال

v مشاهده و بررسي درخواست ها و ثبت نام هاي انجام شده توسط دبير همايش

v اعلام رد يا پذيرش مقالات به متقاضيان از طريق سامانه و درج اعلام نظر كميته ي داوران در خصوص مقالات پذيرش شده به همايش

v و . . .

البته لازم به ذكر است كه با يكپارچه سازي همايش هاي استان، امكان ارائه ي گزارش مستند از تعداد همايش هاي برگزار شده به تفكيك همايش هاي عمومي و داخلي، موضوع، تعداد مقالات پذيرش شده به تفكيك همايش ها، تعداد شركت كنندگان در همايش به تفكيك عنوان همايش و نوع شركت در همايش(با مقاله يا بدون مقاله) و همچنين دستگاه هاي اجرايي برگزار كننده ي همايش بمنظور نمايش عملكرد استان در اين حوزه بوجود خواهد آمد.

 

   
 محتوا    
این طرح از برنامه‌ی "Open Day" که در دانشگاه‌های معتبر دنیا برگزار می‌شود، الهام گرفته شده و مخاطب آن عموم مردم به‌ ویژه دانش‌آموزان سال‌های آخر دبیرستان و دانشجویان هستند و هدف آن آشنایی عینی با رشته فیزیک و فعالیت¬هایی است که در یک محیط دانشگاهی در حوزه فیزیک انجام می¬شود. برنامه «روز فیزیک» شامل سخنرانی کوتاه، مسابقه و طرح پرسش، بازدید از آزمایشگاه‌های پژوهشی و آموزشی پیشرفته و فیزیک سراهاست. مراسم روز فیزیک در چند دانشگاه¬ کشور و به صورت هماهنگ در تاریخ 5 آذر ماه 1394 برگزار می¬گردد و شامل برنامه¬های متنوع است که برای دانشجویان، دانش¬آموزان سالهای آخر دبیرستان و علاقمندان به علم فیزیک بسیار جالب خواهد بود.
دانشگاه خلیج فارس بر آن است با هدف آشنایی بیشتر دانش¬آموزان، دانشجویان و عموم مردم با علم فیزیک، محیط دانشگاه، جنبه¬های آزمایشگاهی و تجربی علم فیزیک و شناخت بیشتر جهان هستی، همایش «روز فیزیک» را برگزار نماید. این مراسم 5 آذر 1394 در شهر بوشهر و در دانشگاه خلیج فارس با حضور دانش¬آموزان و دانشجویان این استان در کنار اساتید و دبیران گرامی برگزار می¬گردد.
گروه فیزیک دانشگاه خلیج فارس از سال 1375 در حوزه¬های مختلف فیزیک به فعالیت¬های آموزشی و پژوهشی پرداخته است. دانشجویان این گروه در دو مقطع کارشناسی و کارشناسی¬ارشد با گرایش¬های هسته¬ای، حالت جامد و اتمی-مالکولی مشغول به تحصیل هستند.. گروه فیزیک دانشگاه خلیج فارس به عنوان برگزارکننده این همایش از همکاری¬های بنیاد نخبگان، پارک علم و فن¬آوری و انجمن علمی فیزیک دانشگاه خلیج فارس تشکر می¬نماید.
   
 همایش ها    
نام سازمان برگزارکننده : دانشگاه خلیج فارس
نام همایش : همایش روز فیزیک
نوع همایش : عمومی
محل برگزاری : سالن دانشکده نفت، گاز و پترو شیمی
تاریخ شروع : 1394/9/5
مدت : 1 روز
مهلت درخواست شرکت از طریق پرتال : 1394/9/4
مهلت ارسال مقاله از طریق پرتال : 1394/9/4
تاریخ اعلام نتایج داوری : 1394/9/4
 شرح :

 
مهلت پذیرش درخواست الکترونیکی برای حضور در همایش به پایان رسیده است.
مهلت ارسال الکترونیکی مقاله به همایش به پایان رسیده است.