ورود اعضا                                 

English

شنبه 30/4/1397 اقتصاد مقاومتی، اقدام و عمل

 فهرست اطلاعات مرتبط    
   
 آمار بازدید کنندگان    

تعداد کل بازدیدها: 34973
بازدیدهای امروز: 34

   
      

با توجه به تعدد جايگاه هاي اينترنتي ايجاد شده بصورت موقت جهت برگزاري همايش هاي ملي و استاني در دستگاه هاي اجرايي استان و تحميل هزينه مالي درطراحي و راه اندازي جايگاه اينترنتي همايش ها ، اين دفتر برآن شدكه با طراحي و پياده سازي سامانه ي يكپارچه ي همايش هاي استان اين امكان را براي دستگاه هاي اجرايي استان فراهم نمايد كه هر سازمان يك صفحه ي مخصوص به خود را جهت ايجاد جايگاه اينترنتي همايش در دست برگزاري با قابليت هاي زير داشته باشد.

 

v ايجاد همايش و page مخصوص به همايش در پرتال خدمات الكترونيك استان

v طراحي بنر همايش و استفاده در صفحه ي مخصوص همايش

v اطلاع رساني در خصوص نام و موضوع همايش، زمينه هاي متناسب با مقالات قابل ارسال به همايش، تاريخ آغاز و پايان همايش، مهلت ارسال مقالات، تاريخ اعلام نتايج داوري و . . .

v ثبت نام متقاضي و امكان ارسال الكترونيكي مقالات و چكيده براساس فرمت تعيين شده در پرتال

v مشاهده و بررسي درخواست ها و ثبت نام هاي انجام شده توسط دبير همايش

v اعلام رد يا پذيرش مقالات به متقاضيان از طريق سامانه و درج اعلام نظر كميته ي داوران در خصوص مقالات پذيرش شده به همايش

v و . . .

البته لازم به ذكر است كه با يكپارچه سازي همايش هاي استان، امكان ارائه ي گزارش مستند از تعداد همايش هاي برگزار شده به تفكيك همايش هاي عمومي و داخلي، موضوع، تعداد مقالات پذيرش شده به تفكيك همايش ها، تعداد شركت كنندگان در همايش به تفكيك عنوان همايش و نوع شركت در همايش(با مقاله يا بدون مقاله) و همچنين دستگاه هاي اجرايي برگزار كننده ي همايش بمنظور نمايش عملكرد استان در اين حوزه بوجود خواهد آمد.

 

   
 محتوا    
برگزاری همایش مدیران کل ، معاونین، روسای مراکز و مسئولین آموزش فنی و حرفه ای استان های فارس و بوشهر
همایش هم اندیشی مدیران کل ، معاونین، روسای مراکز و مسئولین آموزش فنی و حرفه ای استان های فارس و بوشهر 25 اردیبهشت ماه سال جاری به میزبانی بوشهر برگزار شد.
به گزارش روابط عمومی اداره کل آموزش فنی و حرفه ای استان بوشهر ، در این همایش که با حضور مدیران کل، معاونین و جمعی دیگر از رؤسای ستادی و مراکز آموزشی هر دو استان برگزار شد، زارع معاون اداری، پشتیبانی آموزش فنی و حرفه ای استان بوشهر ضمن عرض خیر مقدم برای آشنایی بیشتر حضار با استان بوشهر به معرفی قابلیتهای استان و شهرستانهای تابعه پرداخته سپس تاریخچه ای از آموزش فنی و حرفه ای استان را بیان و به تشریح دستاوردهای این اداره کل در خصوص اجرای اهداف و برنامه های آموزش فنی و حرفه ای استان با توجه به موقعیت خاص استان بوشهر به لحاظ وجود ذخایر عظیم نفت و گاز کشور در این استان پرداختند.
در ادامه این نشست ، مبرایی مدیرکل آموزش فنی وحرفه ای استان فارس با تشکر و قدردانی از تمامی همکاران در استان بوشهر به جهت میزبانی شایسته، هدف از این سفر را برنامه ریزی منجسم و اجرای آموزش های لازم برای بخشی ازظرفیت اشتغال استان بوشهر با توجه به موقعیت ویژه این استان به لحاظ وجود منطقه ویزه اقتصادی انرژی پارس جنوبی و همجواری استان فارس با بوشهر و همچنین بهره گیری از تجارب دواستان برای پیشبرد بهتر اهداف سازمانی در قالب تشکیل کارگروههای آموزشی بین مربیان، روسای مراکزو کارشناسان دو استان عنوان نمود.
بهزاد حشمتی معاون آموزش ،پژوهش و برنامه ریزی استان بوشهر نیز در این نشست بر گسترش همکاری با استان جنوبی فارس و لزوم گسترش روابط بین دو استان با اتعقاد تفاهم نامه تاکید کرد که این پیشنهاد مورد استقبال استان فارس نیز قرار گرفت.
بنا به همین گزارش, بازدید از کارگاههای آموزشی مراکز ، حضور در مرکز اطلاع رسانی نیروگاه اتمی بوشهر ، بازدید از موزه دریانوردی استان ، حضور در کنار سواحل نیلگون خلیج فارس از دیگر برنامه های انجام شده در حاشیه این همایش بود.
شایان ذکر است مدیرکل آموزش فنی و حرفه ای استان فارس در راس هیاتی 44 نفره 24 اردیبهشت ماه وارد بوشهر شده و تا 25 اردیبهشت میهمان آموزش فنی و حرفه ای بوشهر بودند.
   
 همایش ها    
نام سازمان برگزارکننده : اداره کل آموزش فنی وحرفه ای استان بوشهر
نام همایش : آموزش فنی و حرفه ای و اشتغال
نوع همایش : داخلی
محل برگزاری : سالن اجتماعات امام رضا ( ع ) اداره کل
تاریخ شروع : 1391/2/25
مدت : 2 روز
مهلت درخواست شرکت از طریق پرتال : 1391/3/24
مهلت ارسال مقاله از طریق پرتال : 1391/3/24
تاریخ اعلام نتایج داوری : 1391/3/24
 شرح :

 
مهلت پذیرش درخواست الکترونیکی برای حضور در همایش به پایان رسیده است.
مهلت ارسال الکترونیکی مقاله به همایش به پایان رسیده است.