ورود اعضا                                 

English

شنبه 30/4/1397 اقتصاد مقاومتی، اقدام و عمل

 
 فهرست    
   
      
   
 آمار بازدید کنندگان    

تعداد کل بازدیدها: 34018
بازدیدهای امروز: 34

   
 محتوا    
جهت آشنایی با موسسه پیوند سبز که در زمینه ازدواج آسان در استان در حال فعالیت می باشد، گفتگویی را با سرکار خانم زهرا کشاورزنیا مدیر این موسسه داشتم. توجه شما را به صحبت های ایشان جلب می کنم.

 * لطفا در خصوص فعالیت های موسسه و هدف از تشکیل آن توضیحاتی را ارائه فرمایید.

از آنجا که استوارترین قدم ها در پی عمیق ترین دانش ها برداشته می شود، برای بهره مندی جامعه از خانواده هایی سالم و متعالی، باید اعضای خانواده را آموزش داد تا با ژرف نگری در مسائل مختلف مرتبط با خانواده، گام هایی استوار جهت ایجاد و پرورش خانواده سالم و متعالی بردارند.

در راستای تحقق این مهم و در پی توصیه های مقام معظم رهبری در سیاست های کلی برنامه چهارم منطبق با سند چشم انداز بیست ساله نظام، مبنی بر " تقویت نهاد خانواده" و عزم جدی دولت در حمایت از تسهیل ازدواج و تحکیم خانواده، این موسسه در سال 1388 به مناسبت سالگرد ازدواج حضرت علی(علیه السلام) افتتاح گردید تا بتوانیم ان شاء ا... در راستای رسیدن به هدف ازدواج آگاهانه، آسان ، پایدار و به هنگام با کمک همه مسئولین و خیرین و دلسوزان نظام مقدس جمهوری اسلامی به ویژه هم استانیهای عزیز قدم های شایسته ای را در این راستا برداریم.

*در این زمینه تا کنون چه فعالیت هایی را انجام داده اید؟

آموزش های ویژه مشاورین سازمانها و نهادها، آموزش دانش آموزان و دانشجویان ،ارائه مشاوره های پیش از ازدواج ویژه زوجین در شرف ازدواج، برگزاری نمایشگاه و جشنواره زوج خوشبخت ایرانی، ارائه دهنده اولین نمایشگاه کتب تخصصی در زمینه ازدواج و راه اندازی ازدواجهای کم هزینه

*برنامه های آینده موسسه را به طور خلاصه ذکر فرمایید.

مهمترین برنامه موسسه راه اندازی ازدواج های کم هزینه با مبلغ500 هزار تومان که خدماتی نظیر انجام کلیه مراحل ثبت ازدواج رسمی و اجرای عقد، تالارپذیرایی ، کارت دعوت مراسم، لباس عروس، آرایش عروس، اتومبیل عروس، فبلمبرداری، پذیرایی با میئه و شیرینی برای 100 نفر را ارئه می نماید.

* متقاضیان چگونه می توانند در این طرح شرکت داشته باشند؟

جوانان عزیر می توانند به موسسه مراجعه کنند و پس از پر کردن فرم های مورد نظر و عقد قرارداد، مراسم خود را با امکانات ارائه شده برگزار کنند.

*صحبت های پایانی شما؟

 امیدواریم با همکاری و همیاری مسئولین استانی و خیرین محترم، این طرح را اجرا کنیم و جوانان عزیر هم استانی را در امر ازدواج آسان، آگاهانه و پایدار یاری کنیم.

   
 سمن    
 نمایش اطلاعات سمن   
      

.