ورود اعضا                                 

English

یکشنبه 3/4/1397 اقتصاد مقاومتی، اقدام و عمل

 مشاهده خبر    
تاریخ: 1391/07/27 نظرات: 4 نظر نمایش: 2743 مرتبه تعداد امتیاز: 6   (Article Rating)
شناسايی و دستگيری عامل بوشهر انتشار محتوای توهين آميز در فيس بوك

شناسايی و دستگيری عامل بوشهر انتشار محتوای توهين آميز در فيس بوك
مرکز اطلاع رسانی معاونت اجتماعی فرماندهی استان بوشهر: پليس فتا فرماندهی انتظامي استان بوشهر فردی را كه در فيس بوك اقدام به انتشار مطالب توهين اميز می نمود، دستگير كرد.
 سرهنگ جهانشيری رئيس پليس فتا فرماندهی انتظامی استان بوشهر در مصاحبه با خبرنگار پايگاه اطلاع رسانی پليس با اعلام اين خبر گفت: در راستای اهداف پليس فتا جهت كاهش جرايم در فضای مجازی، تيم رصد اين پليس در بررسی های شبانه روزی، صفحه ای را در فيس بوك شناسايی كه گرداننده آن مبادرت به انتشار محتوای توهين آميز نسبت به مسئولين می نمود. رئيس پليس فضای توليد و تبادل اطلاعات فرماندهی استان بوشهر افزود: با شناسايی اين صفحه، تلاش براي شناسايی عامل اصلی صفحه مذكور بصورت ويژه در دستور كار اين پليس قرار گرفت. سرهنگ جهانشيری اعلام كرد: با پی جويی های فنی و پليسی انجام شده آدرس گرداننده اصلی صفحه مورد نظر شناسايی، پس از اخذ مجوز های لازم قضايی، در يك عمليات غافلگيرانه، در بوشهر دستگير شد. رئيس پليس فضای توليد و تبادل اطلاعات فرماندهی انتظامی استان بوشهر خاطر نشان كرد: متهم با توجه به شواهد و قرائن موجود به بزه انتسابی خود اعتراف با تشكيل پرونده جهت سير مراحل قضايی به داد سرای عمومی و انقلاب شهرستان رشت دلالت داده شد.
سرهنگ جهانشير در اين راستا به آن دسته از افرادی كه در پوشش فضای مجازی اخلاق و عفت عمومی جامعه را هدف گرفته اند هشدار داد و افزود: برخورد پليس فتا با اين گونه هنجار شكنان بر خورد جدی، قاطع و قانونی خواهد بود. رئيس پليس فتای استان بوشهر در پايان از جوانان فهيم و ارزشمند بوشهری خواست، ضمن حفظ هوشياری كامل در فضای مجازی از عضويت در اينگونه شبكه ها پرهيز نموده و مراقب باشند.
منبع خبر :

کد: 279
گروه: اخبار دولت الکترونیک, اخبار استان
 
تصاویر مرتبط
  • شناسايی و دستگيری عامل بوشهر انتشار محتوای توهين آميز در فيس بوك
امتیاز بندی