ورود اعضا                                 

English

شنبه 30/4/1397 اقتصاد مقاومتی، اقدام و عمل

 مشاهده خبر    
تاریخ: 1391/08/02 نظرات: 0 نظر نمایش: 2230 مرتبه تعداد امتیاز: 1   (Article Rating)
استاندار بوشهر: بوشهر جزو 3 استان برتر کشور در بعد امنیت ملی است

استاندار بوشهر: بوشهر جزو 3 استان برتر کشور در بعد امنیت ملی است
معاون سیاسی امنیتی استاندار بوشهر گفت: استان بوشهر در موضوع امنیت ملی جزو سه استان برتر کشور است و این یک جایگاه کلیدی برای این استان محسوب می‌شود.
به گزارش خبرگزاری فارس از بوشهر، محمدحسین پرآور در نشست شورای پدافند غیرعامل، قابلیت‌های اقتصادی و فناوری استان را برشمرد و اهمیت پدافند غیرعامل و آشنایی همه مردم با اصول این پدافند را تشریح کرد و گفت: پدافند غیرعامل به عنوان کاهش آسیب‌پذیری در هنگام بحران و بهره‌گیری از فعالیت‌های غیر نظامی است.

معاون سیاسی امنیتی استاندار بوشهر با اشاره به توانمندی کشورمان و قابلیت‌های اقتصادی، علمی و فناوری گفت: با توجه به تهدیدات مکرر استکبار جهانی و صهیونیست غاصب لازم است همه مردم با پدافند غیرعامل آشنا شوند تا در مواقع بحرانی راه‌های مقابله به آن بیابند.

پراور اضافه کرد: استان بوشهردر موضوع امنیت ملی جز سه استان برتر کشور است و این یک جایگاه کلیدی برای این استان محسوب می‌شود.

وی گفت: استان بوشهر به لحاظ داشتن قابلیت‌های مهم اقتصادی و فناوری به عنوان قلب کشور محسوب می‌شود.

پرآور وجود نیروگاه اتمی و منطقه پارس جنوبی و خارک را از جمله نقاط حیاتی استان و کشور دانست و افزود: ارائه آموزش به بخش‌ها و طبقات مختلف جامعه این منطقه را در زمان بحرانی از بسیاری از آسیب‌ها مصون نگه می‌دارد.

عباس رزمی مدیر بهداشت، سلامت و ایمنی پدافند غیر عامل و مدیر بحران شرکت ملی نفت نیز در ارتباط با تهدیدات و آسیب‌پذیری حوره انرژی نکاتی را بیان کرد و افزود: هفته پدافند غیرعامل از روز شنبه ششم آبان در استان برگزار می‌شود و در جوزه نفت و گاز 14 مانور عظیم انجام خواهد شد.
منبع خبر :

کد: 281
گروه: اخبار استان
 
تصاویر مرتبط
  • استاندار بوشهر: بوشهر جزو 3 استان برتر کشور در بعد امنیت ملی است
امتیاز بندی