ورود اعضا                                 

English

شنبه 30/4/1397 اقتصاد مقاومتی، اقدام و عمل

 مشاهده خبر    
تاریخ: 1391/08/15 نظرات: 5 نظر نمایش: 2928 مرتبه تعداد امتیاز: 1   (Article Rating)
نشست هم اندیشی مسئولان دفاتر پیشخوان خدمات دولت استان بوشهر برگزار شد

 نشست هم اندیشی مسئولان دفاتر پیشخوان خدمات دولت استان بوشهر برگزار شد
نشست هم اندیشی مسئولان دفاتر پیشخوان خدمات دولت در استان بوشهر با حضور مدیرکل دفتر فناوری اطلاعات استانداری بوشهر برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی استانداری بوشهر، به منظور بحث و تبادل نظر در خصوص فعاليت دفاتر پيشخوان خدمات دولت استان بوشهر و بررسي مشكلات موجود در دفاتر پيشخوان خدمات دولت نشست هم انديشي با مسئولين دفاتر با حضور مهندس بازدار مدیرکل دفتر فناوری اطلاعات استانداری برگزار شد.
وی ضمن تشريح مجموعه اقدامات انجام گرفته در خصوص فعاليتهاي كارگروه دفاتر پيشخوان خدمات دولت اظهار داشت: با توجه به اينكه واگذاري خدمات دستگاههاي اجرايي به دفاتر پيشخوان خدمات دولت يك قانون بوده و همه دستگاههاي اجرايي موظف به انجام آن هستند، لذا كارگروه استان بوشهر نيز اقداماتي در اين خصوص به عمل آورده و تفاهم نامه اي را با دستگاههاي اجرايي منعقد نموده كه بر اساس اين تفاهم نامه در مرحله اول واگذاري خدمات به دفاتر پيشخوان خدمات دولت 130 خدمت احصاء شده كه در حال بررسي نحوه واگذاري به دفاتر مي باشد.
بازدارهمچنين از مسئولين دفاتر خواست با رعايت قوانين اعتماد دستگاههاي اجرايي را جلب نموده و با ايجاد يك صنف منسجم و منظم مطالبات دفاتر پيشخوان دولت پيگيري گردد.
منبع خبر :

کد: 293
گروه: اخبار استان, اخبار پیشخوان دولت
 
تصاویر مرتبط
  •  نشست هم اندیشی مسئولان دفاتر پیشخوان خدمات دولت استان بوشهر برگزار شد
امتیاز بندی