ورود اعضا                                 

English

شنبه 30/4/1397 اقتصاد مقاومتی، اقدام و عمل

 مشاهده خبر    
تاریخ: 1391/08/15 نظرات: 0 نظر نمایش: 2033 مرتبه تعداد امتیاز: 3   (Article Rating)
بازرگانی نفت برای افزایش رفاه و ثروت ملی رونق یابد

بازرگانی نفت برای افزایش رفاه و ثروت ملی رونق یابد

نماینده ولی فقیه در استان بوشهر گفت: نگاه ما به صنعت نفت باید کارشناسی، دانش بنیان و مدیریت کارآمد باشد و تلاش کنیم بازرگانی نفت برای افزایش رفاه و ثروت ملی رونق یابد.

به گزارش ایرنا، آیت الله غلامعلی صفایی بوشهری روز دوشنبه در نشست با مدیران سازمان منطقه ویژه اقتصادی انرژی پارس افزود: امروز با تلاش و همت انجام شده در همه حوزه های بالادست و پایین دستی صنعت نفت و ساخت تجهیزات پیشرفته، از تخصص و فن قابل توجه ای برخورداریم.

امام جمعه بوشهر اضافه کرد: برای تحقق پیشرفت ها و شاخص های توسعه، رفع ضعف ها و افزایش نقاط قوت باید شرایط کنونی و آینده جهان را بررسی و پیش بینی کنیم؛ این مهم مستلزم آماده سازی برای حضور پر رنگ در یک فضای رقابتی در عرصه بین المللی است.

صفایی بوشهری گفت: جهان در برایر یک نگاه دوسویه قرار دارد، تمامی کشورهای جهان اکنون ناظر همدیگر هستند و اکنون همه جهان به جمهوری اسلامی ایران می نگرد.

وی افزود: تحول در زیرساخت های توسعه استان بوشهر در حوزه های مختلف چشمگیر و دراین ارتباط تلاش سازمان منطقه ویژه پارس در حوزه تعامل با محیط پیرامونی رضایت بخش است.

نماینده ولی فقیه در استان بوشهر خطاب به مدیران سازمان منطقه ویژه پارس اظهار کرد: منطقه ویژه زمینه ساز و گسترش دهنده حوزه نفوذ و مدیریت همه فضاهای توسعه ای است.

امام جمعه بوشهر افزود: توسعه نفت تنها به خود نفت محدود نمی شود بلکه بسیاری از حوزه های دیگر را شامل است؛ از این رو باید با مدیریت و دانش و برنامه ریزی کارها را پیش ببرید.

نماینده ولی فقیه در استان بوشهر یادآورشد: سازمان منطقه ویژه پارس، درعرصه های فرهنگی کارهای خوبی انجام داده است و در این ارتباط در زمینه هم افزایی با محیط پیرامونی فعالیت های برجسته ای را شاهد بوده ایم.

وی اضافه کرد: استان بوشهر و خوزستان میزبان های خوبی برای صنعت نفت محسوب می شوند که امیدواریم مردم این دو استان از وجود صنایع نفت بهره مند شوند و هم نفت از فضای این دو استان برای فعالیت های توسعه ای خود بهره برداری لازم را داشته باشد.

منبع خبر :

کد: 295
گروه: اخبار استان
 
تصاویر مرتبط
  • بازرگانی نفت برای افزایش رفاه و ثروت ملی رونق یابد
امتیاز بندی