ورود اعضا                                 

English

شنبه 30/4/1397 اقتصاد مقاومتی، اقدام و عمل

 مشاهده خبر    
تاریخ: 1391/08/27 نظرات: 0 نظر نمایش: 1974 مرتبه تعداد امتیاز: 1   (Article Rating)
4 میلیون و 200هزار واحد مسکن مهر تا پایان دولت دهم تحویل مردم می شود

4 میلیون و 200هزار واحد مسکن مهر تا پایان دولت دهم تحویل مردم می شود
معاون اول رییس جمهوری گفت: هرچند بخش عمده ای از مسکن مهر به مالکان آن تحویل شده است اما تا پایان دولت دهم بیش از چهار میلیون و 200 هزار واحد دیگر تحویل مردم می شود.

به گزارش ایرنا، ˈمحمدرضا رحیمیˈ شامگاه شنبه در آیین افتتاح بیمارستان 280 تختخوابی شهدای خلیج فارس، از بوشهر به عنوان یکی از استان های صاحب نام، یاد کرد که از قدمت دیرینه ای برخوردار است.

وی با یادآوری افتتاح چهار هزار و 500 واحد مسکن مهر در استان بوشهر در در سفر امروزش به این استان، افزود: ایجاد مسکن مهر نهضتی بود که در دولت دهم رخ داد.

رحیمی بیان کرد: اگر تدابیر رییس جمهوری نبود با وضعیت اقتصادی کنونی کشور، مشکلات در بخش تامین مسکن، دوچندان بود.

رحیمی برضرورت تعامل، همدلی و همراهی میان مسوولان تاکید کرد و گفت: همه ما باید به نصایح رهبر معظم انقلاب توجه ویژه ای داشته باشیم زیرا ایشان مسایل را به طورهمه جانبه مورد رصد قرار می دهند و اشکالات را از منظرهای مختلف می بینند.

معاون اول رییس جمهوری افزود: بنابراین ضروری است توجه بیشتری به بیانات و نصایح ارزشمند رهبر معظم انقلاب داشته باشیم زیرا این موضوع موجب آسان سازی پیشرفت کشور می شود.

رحیمی با بیان این که براساس شرایط کنونی ضروری است برنامه ˈ تجارت تحریم شکن ˈ را مهیا کنیم، اظهار کرد: با تقویت و رونق تجارت بویژه در مناطق آزاد، می توانیم بر تحریم های دشمنان پیروز شویم.

وی با تاکید بر این که غرب بویژه آمریکا از پیشرفت های ایران در عرصه های مختلف هراس دارد، ادامه داد: هراس آنها از این است که با وجود تحریم های مختلف، ملت ایران توانسته در تولید برخی کالاها به خودکفایی برسد.

رحیمی افزود: ملت ایران توانست با وجود جنگ تحمیلی و انواع تحریم ها، بر دانش بومی خود تکیه کرده و از این طریق به رتبه هفدهم اقتصاد جهان نایل شود.

وی تاکید کرد: با اتکا به توانمندی های متخصصان داخلی، باید بتوانیم تا سال 2018 رتبه چهارم در حوزه تولید علمی جهان را کسب کنیم.
منبع خبر :

کد: 304
گروه: اخبار استان
 
تصاویر مرتبط
  • 4 میلیون و 200هزار واحد مسکن مهر تا پایان دولت دهم تحویل مردم می شود
امتیاز بندی