ورود اعضا                                 

English

شنبه 30/4/1397 اقتصاد مقاومتی، اقدام و عمل

 مشاهده خبر    
تاریخ: 1391/10/04 نظرات: 122 نظر نمایش: 107917 مرتبه تعداد امتیاز: 22   (Article Rating)
پرآور:حماسه 9 دی در کتب درسی گنجانده شود

پرآور:حماسه 9 دی در کتب درسی گنجانده شود
معاون سیاسی امنیتی استاندار بوشهر گفت: 9 دی حماسه ای بزرگ و به یاد ماندنی است که باید در کتب درسی گنجانده شود.
به گزارش روابط عمومی استانداری بوشهر، محمدحسن پرآور در نشست هماهنگی گرامیداشت حماسه 9 دی اظهار داشت: آشناسازی جوانان و نوجوانان با این حماسه ماندگار ضروری است و باید به مردم گفته شود که حماسه 9 دی چه توطئه عظیمی را خنثی کرد.
معاون سیاسی امنیتی استاندار بوشهر گفت: تبلیغات محیطی در مورد حماسه 9 دی ضروری است ضمن اینکه باید از ظرفیت مدارس نیز در این راستا استفاده شود.
پرآور ادامه داد: دشمنان تصور می‎کردند انقلاب و نظام تمام شده اما بصیرت مردم تودهنی محکمی به استکبار زد و به آنان فهماند این مملکت تا ولایت، رهبر و مردم را دارد، از همه تهدیدها و توطئه‎ها مصون خواهد بود.
معاون سیاسی امنیتی استاندار بوشهر یادآور شد: 9 دی مربوط به دستگاه و قشر خاصی نیست و مردم در آن شرایط خاص احساس تکلیف کردند و این احساس تکلیف حماسهای بزرگ و به یاد ماندنی رقم زد و امروز همه باید برای پاس‏داشت این روز همت کنند.
معاون سیاسی امنیتی استاندار بوشهر گفت: حماسه 9 دی زوایای پنهان و ناگفته‎ای دارد که باید آنها را برای مردم بازگو کنیم.
پرآور اظهار داشت: صدا و سیما پیش از فرارسیدن 9 دی با مطرح کردن این حماسه بزرگ در برنامه‎های شبانه و دعوت از مسئولان برای طرح این موضوع پوشش تبلیغاتی خوبی داشته باشد ضمن اینکه مراسم روز 9 دی نیز به صورت کشوری پوشش داده شود.
وی با بیان اینکه صدا و سیما در انعکاس مراسم تشییع و تدفین شهدای گمنام در بوشهر سنگ تمام گذاشت، تاکید کرد: حق مردم بوشهر نیز همین است و این حق باید به خوبی توسط صاحیان تبلیغات ادا شود.
پرآور اظهار داشت: فرمانداران مسئولیت دارند با همکاری شورای هماهنگی تبلیغات برنامههای بزرگداشت حماسه 9 دی را در شهرستان‎ها مدیریت کنند و ائمه جمعه نیز در خطبه‌‎های نماز جمعه به این موضوع مهم بپردازند.
وی ادامه داد: باید فضای مجازی را نسبت به این موضوع حساس و فعال کنیم و دستگاه‎ها نیز در اتوماسیون اداری اجرا کنند و با همکاری هم مراسمی باشکوه‎تر از مراسم سال گذشته در سطح استان بوشهر برگزار کنیم.
منبع خبر :

کد: 338
گروه: اخبار استان
 
تصاویر مرتبط
  • پرآور:حماسه 9 دی در کتب درسی گنجانده شود
امتیاز بندی