ورود اعضا                                 

English

شنبه 30/4/1397 اقتصاد مقاومتی، اقدام و عمل

 مشاهده خبر    
تاریخ: 1391/09/29 نظرات: 5 نظر نمایش: 2649 مرتبه تعداد امتیاز: 1   (Article Rating)
حسنوند: مردم استان بوشهر سمبل مقاومت و استکبارستیزی هستند

 حسنوند: مردم استان بوشهر سمبل مقاومت و استکبارستیزی هستند
استاندار بوشهر گفت: به دلیل نزدیکی جزیره فارسی با عربستان و عراق بوی کربلا و بقیع را در این محفل معنوی حس می‌کنیم و این خیلی ارزشمند است.
به گزارش روابط عمومی استانداری بوشهر، فریدون حسنوند  در مراسم تشییع دو شهید گمنام در جزیره فارسی اظهار داشت: خداوند این هدیه را به ملت ایران ارزانی کرد و اگر بناست زمینه‌ساز ظهور، این ملت باشند باید مانند مقتدای خود امام حسین(ع) از تمام هستی خود بگذرند.
وی افزود: خداوند دو بال شهادت و امید را در این مراسم هدیه کرده و باید قدردان وجود این شهدا در جزیره فارسی باشیم.
استاندار بوشهر خاطرنشان کرد: به دلیل نزدیکی جزیره فارسی با عربستان و عراق بوی کربلا و بقیع را در این محفل معنوی حس می‌کنیم و این خیلی ارزشمند است.
حسنوند اظهار داشت: این شهدا آمدند بگویند باز هم از اروند خواهیم گذشت و در کنار خلیج فارس سنگر مقاوم برای انقلاب و ایران اسلامی خواهیم ساخت.
وی بیان کرد: این شهدا سنگری از استخوان خود را خواهند ساخت و دشمن زبون را ناامید خواهند کرد و به دنیا این پیام را می‌دهند که ایران شیعه و مسلمان زنده است و تا خون در رگ‌های ما جاری است پرچم ایران بر افراشته خواهد ماند.
استاندار بوشهر با بیان اینکه مردم استان بوشهر سمبل مقاومت و استکبارستیزی هستند، گفت: پیام وجود شهدای گمنام در جزیره فارسی مظلومیت و غربت امام حسین(ع) اما ایستادگی در مقابل ظلم و وفاداری حضرت عباس(س) بوده است.
حسنوند افزود: مردم استان بوشهر به عنوان سمبل مقاومت در کنار خلیج فارس در خط مقدم در کنار ولایت و در کنار سنگرهای معنوی دفاع از اصول خود ایستاده‌اند.
منبع خبر :

کد: 339
گروه: اخبار استان
 
تصاویر مرتبط
  •  حسنوند: مردم استان بوشهر سمبل مقاومت و استکبارستیزی هستند
امتیاز بندی