ورود اعضا                                 

English

شنبه 2/4/1397 اقتصاد مقاومتی، اقدام و عمل

 مشاهده خبر    
تاریخ: 1390/01/01 نظرات: 0 نظر نمایش: 2313 مرتبه تعداد امتیاز: 3   (Article Rating)
وظایف و اعضای کارگروه استانی

وظایف و اعضای کارگروه استانی

وظایف کارگروه استانی(ماده 7 آیین نامه اجرایی دفاتر پیشخوان خدمات)

 1-    راهبری، هدایت، نظارت و ارزیابی فعالیت دفاتر در سطح استان.

2-    بررسی ظرفیتهای توسعه دفاتر در سطح استان و برگزاری فراخوان ثبت نام متقاضیان، صدور موافقت‌اصولی و تعیین صلاحیت آنها و ارایه به وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات.برای صدور پروانه در چارچوب مقررات.

3-    پیش بینی استقرار سامانه الکترونیکی برای دریافت نقطه نظرات و شکایات مردمی از سطح و کیفیت ارایه خدمات توسط دفاتر و دستگاه های خدمات دهنده.

4-    بررسی مسایل و مشکلات و حل و فصل اختلافات بین دستگاه های خدمات دهنده و دارنده پروانه و مشتری و در صورت حل نشدن اختلافات، ارجاع موارد به وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات.

5-    نظارت بر مراحل اجرایی تنظیم قراردادها و شرایط و الزامات قرارداد بین دارنده پروانه و دستگاه های خدمات دهنده.

اعضا کارگروه استانی: 


   هیئتی متشکل از استاندار و یا نماینده تام الاختیار وی به عنوان رییس، نماینده وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات، نماینده تشکل صنفی در استان به عنوان اعضا با حق رأی و حسب مورد نمایندگان دستگاه های خدمات دهنده به عنوان مدعو (بدون حق رأی) بند ط آیین نامه اجرایی دفاتر پیشخوان خدمات دولت و بخش عمومی غیردولتی
  
    به منظور تامین وحدت رویه و نظارت جامع برکارگروه های استانی مصوب شد. معاونت توسعه مدیریت و سرمایه انسانی استانداری به عنوان رییس کارگروه استانی و مدیرکل فناوری اطلاعات استانداری بدون حق رأی به عنوان دبیر کارگروه استانی منصوب گردند.(بند 2 مصوبات کارگروه راهبری مورخ 25/05/1389)

منبع خبر :

کد: 95
گروه: اخبار پیشخوان دولت
 
تصاویر مرتبط
  • وظایف و اعضای کارگروه استانی
امتیاز بندی